Czy masturbacja jest zła?

To gorąco omawiany pytanie wśród wielu: “czy nadmierna masturbacja jest szkodliwa dla mnie w każdym razie, i na jakim poziomie masturbacja staje się nadmierną masturbacją?

To pytanie zostało postawione przez wielu tysięcy osób do tej pory, a wyniki, jak się wydaje, dość powszechnie uważane za prawdziwe dla większości ludzi.

Mimo, że uczą nas różnych aspektów masturbacji na całym naszym życiu, czy to od naszych rodziców, naszych szkolnych przyjaciół lub nawet naszych nauczycieli i innych renomowanych dorosłych, zazwyczaj uzyskiwane informacje są дезинформацией lub w wielu przypadkach jest niekompletne informacje. Obecnie udowodniono naukowo, że masturbacja w ogóle, to nie jest nadmierne lub zboczona od głównej praktyki masturbacji, nie wywiera szkodliwego fizycznego oddziaływania na organizm.

To, oczywiście, zależy od konkretnego przypadku walenia. Chociaż masturbacja, wykonywana w umiarkowanych ilościach, nie będzie to miało szkodliwego fizycznego wpływu na nasze ciała, nadmierna masturbacja lub długotrwała masturbacja z użyciem złej techniki mogą mieć na nas wpływ. Z tego powodu, być może, ważne jest, aby swobodnie określić masturbacji i nad masturbacją. Różnica między dwoma poziomami masturbacji może się znacznie różnić od osoby do osoby, i, być może, najbardziej zauważalną oznaką nadmiernej masturbacji jest ból lub inne bolesne efekty narządów płciowych lub nawet mięśniowych obszarach ciała. Cierne wrzody-to martwa wydawanie, że nad masturbacją się dzieje.

Jakie są skutki masturbacji u mężczyzn?

W wolnych kategoriach, nad masturbacją się dzieje, gdy nie ma wystarczająco dużo czasu między okresami masturbacji dla twojej okolicy narządów płciowych, aby przywrócić dowolny zużycie, które może mieć miejsce. Ponieważ masturbacja zawiera tarcie i ciśnienie, zawsze pojawiały się okres odpoczynku i regeneracji sił, niezbędne po każdym мастурбационного lub czynności seksualnej. Nad masturbacją się dzieje, po prostu kiedy ten okres odmładzania kurczy się i nie jest w stanie przejść go prawidłowo.

Istnieje wiele mitów na temat tego, jakie efekty fizyczne mogą wystąpić po masturbacji, z których wiele jest powszechnie chodziły w wśród uczniów, którzy nie znają niczego lepszego. Niektóre z nich to twierdzenie, że”masturbacja powoduje ślepotę, włosy rosną na dłoniach, impotencja dzieje się w późniejszym życiu, prowadzi do choroby psychiczne, może zmniejszyć swój seksualny apetyt w późniejszym życiu, a nawet, że masturbacja może mieć negatywne konsekwencje dla produkcji plemników i jakość”.

Te wszystkie popularne mity to taka, mity, i zostały udowodnione przez naukę, aby być nieprawidłowe, jeśli tylko nie występują konkretne rzadkie okoliczności, ale które nie są bezpośrednio związane z masturbacją, ale są konsekwencjami jakiejś innej choroby lub choroby. W rzeczywistości, takie znani naukowcy-badacze, jak ci, którzy pracują na Masters i Johnson, ciężko pracowali, starając się odpowiedzieć na to samo pytanie o skutkach masturbacji. Do tej pory ich wyniki pokazują, jak wyżej, że masturbacja w umiarkowanych ilościach nie ma natychmiastowej opieki wpływ na organizm i może faktycznie w niektórych przypadkach mieć korzystny wpływ na organizm.

Jednak, pomimo dowody znalezione Мастерсом i Johnson, jest jeden obszar, który nie ulega zmianie i którą należy poważnie rozważyć przy nauce masturbacji, a zwłaszcza w nauce lub udzielenie porad w tej sprawie. Efekt ten jest raczej długoterminowy efekt, spowodowane nauką złych lub błędnych metod, które następnie rozwijają się w prawdziwe problemy w późniejszym życiu. Spójrzmy na przykład tego efektu, jak to się będzie działo w przypadku masturbacji, i jak to może zaszkodzić nam w późniejszym życiu.

Zazwyczaj większość ludzi zaczyna uczyć masturbacji w okresie dojrzewania, co oznacza, że w większości przypadków jesteśmy w szkole, kiedy zaczynamy się masturbować. Będąc w tak młodym wieku, ludzie bardzo rzadko czują się komfortowo, opowiadając o swoich doświadczeniach i omawiając metody i problemy jako takie. To często oznacza, że technika, którą rozwijamy w okresie dojrzewania, – jest to technika, którą wykorzystujemy w ciągu wielu lat.

Masturbacja, a przyszłość w stosunkach płciowych

Teraz, będąc nastolatkiem, i wykonując masturbowanie, jak zwykle, akt, który odbywa się na jeden prosty cel, jest dążenie do przyjemności, pragnienie, aby poczuć kulminację od wytrysku. Z tego powodu bardzo często nastolatki masturbują się tak szybko, jak tylko mogą, aby jak najszybciej dotrzeć do tego kulminacyjnego uczucia, jak do odczucia przyjemności, jak i w celu wykonania ustawy, nie będąc złapać kogoś.

Dlatego od wielu lat kontynuujemy masturbacji jak najszybciej i dlatego nie zdajemy sobie sprawy, że uczymy nasze ciała do osiągnięcia orgazmu tak szybko jak to możliwe. Jest to jeden z najważniejszych czynników w odniesieniu do męskich problemów seksualnych w ostatnim czasie, a bardziej konkretnie, przedwczesnego wytrysku.

Podsumowanie

Tak więc, podsumowując, Nie, nie ma żadnych bezpośrednich skutków masturbacji, gdy jest on uruchomiony w umiarkowanych ilościach z wystarczającym czasem gojenia między działaniami, i że używamy zdrowe metody, które pomogą nam utrzymać silne zdrowe libido i poziom wytrzymałości w kolejnych latach naszego życia. Zapraszamy na stronę główną naszego bloga, aby jeszcze lepiej zrozumieć nasze zagadnienia.