Wszystko o francuskim pocałunku

Czy kiedykolwiek byłeś zdenerwowany, aby pocałować kogoś wyjątkowego? To się stało z nami wszystkimi w pewnym momencie lub innego, chłopak lub dziewczyna. Mam zamiar dać ci kilka porad o tym, jak francuski pocałunek, krok po kroku. Te wskaźniki daje pewność, czego potrzebujesz, aby przejść relacji do następnego poziomu. Jak tylko będziecie mieć tę pewność, widać, że ludzie płci przeciwnej reagują na ciebie zupełnie nowy sposób! Klucz do uczenia się francuskiego pocałunku krok po kroku-to podstawy: lokalizacja, czas i mechanika.

Położenie

Tak samo, jak wtedy, gdy ludzie kupują dom cena podyktowane lokalizacją, tak to z doskonałym francuskim pocałunkiem. Jeśli wybierzesz złe miejsce, to będzie удешевлено, i twój partner nie będzie cieszyć się sobą prawie tak samo. Wolisz żyć w Boardwalk lub Baltic Avenue w Nowym Jorku lub w jakimś prowincjonale mieście w centrum no gdzie? Najpierw polecam prywatne miejsce, niektórzy ludzie nie protestują przeciwko publicznych przejawów miłości, ale jeśli chodzi o ten pocałunek powinien być osobisty, a nie publicznym. Nauka właściwego miejsca dla konkretnego pocałunek ma zasadnicze znaczenie dla nauki, jak francuski pocałunek krok po kroku.

Synchronizacja

Zły czas zabije nastrój natychmiast. Nie tylko to, ale i to można nazwać was “złym całującym”. Są oznaczone jako zły całuje może wrócić do was prześladować wiele razy. To zmniejsza przyciąganie, które druga osoba czuje do ciebie natychmiast. Celem pocałunek musi być w tym, aby człowiek chciał być z tobą stale, aby pragnęli ciebie. Można to zrobić, budując momencie do punktu kulminacyjnego. Aby zbudować oczekiwanie wszystko, co musisz zrobić, to zrobić 2 kroki do przodu i 1 krok do tyłu, podczas gdy te kroki do przodu nie doprowadzi cię do pocałunku. Rozpatrzymy przykład skryptu na końcu artykułu, który doskonale ilustruje, jak francuski pocałunek, krok po kroku.

Technika

W końcu docieramy do mechaniki pocałunku. Jest tak wiele rodzajów do wyboru. Dla początkujących, prawdopodobnie będziesz chciał iść ze standardowym stereotypowe francuskim pocałunkiem krok po kroku (patrz poniżej). Dla pośredniego pocałunku rzuć się w podróż pocałunek, głęboki pocałunek lub uszy gryzie pocałunku, aby trochę urozmaicić rzeczy z tym, z kim zdecydujesz się podzielić pocałunkami. To szczerze najłatwiejsza część szkolenia, jak francuski pocałunek krok po kroku. Główny ruch nie zmienia się, dopóki nie dostaniesz się w dłuższy pocałunek.

Francuski pocałunek krok po kroku:

Sprawdź swój oddech, oczyścić zęby, pobierz tik-tak, żuć gumę, coś, aby mieć świeży oddech, nie mogę podkreślić, to wystarczy. Doświadczenie załamuje się z nieprzyjemnym zapachem z ust.

Utwórz napięcie. Niedbale przytul ją, jeśli jesteś facetem, lub fizycznie , jeśli jesteś dziewczyną, ale następnie zatrzymaj się. Dalej budować napięcie jeszcze trochę, za pomocą coraz bardziej zalotne metody, a następnie trochę odwrót.

  1. Opieraj się powoli, nie spiesząc się. Chłopaki, to jest, gdy lekko głowę наклоняете
  2. Przyłóż swoje usta do ich najpierw lekko, a potem mocniej
  3. Nieznacznie otworzyć usta i wyciągnij język im w usta (moim zdaniem to powinna być rola facetów, ale czasami dziewczyny muszą przejąć kontrolę i sprawić, że wszystko się poruszać)
  4. Utrzymuj kontakt fizyczny, ręce powinny być szczelnie zwarte wokół swojego partnera podoba mi się trzymać moich partnerów za policzek lub tył głowy lub głowy.
  5. Przerwa w powietrze, kiedy trzeba i cieszyć się doświadczeniem

Więc nie jest tak źle. Teraz wiesz, jak francuski pocałunek, krok po kroku, co najmniej na poziomie podstawowym. Myślę, że najtrudniejsza część to tworzenie napięć na drugim etapie. Zawieszone od nurkowania bezpośrednio w pocałunek, na pewno jest testem samokontroli człowieka, ale jak tylko pojawi się trochę praktyki w nim będzie drugą naturą, i wasze relacje będą się poprawiać z płcią przeciwną od razu przez nowego znaleźć możliwość całować i pewność siebie.