Kim są swingersi?

Czy kiedykolwiek zastanawialiście się, co to jest wymiana żon, kluby i styl życia swingers? W służbie oddania partnerstwie, ale w poszukiwaniu dodatkowego pobudzenia seksualnego razem?

Huśtawka stają się coraz bardziej popularne wśród w średnim wieku najważniejszych żonatych lub oddanych par. Ponad 4 miliony osób na całym świecie są Swingersi, z ponad 3000 swingers klubów na całym świecie, aby dołączyć. Swingers również mogą spotkać się na stronach internetowych online свингера, prywatne oferty свингера, domowe imprezy i czasopisma stylu życia свингера.

“Machanie” jest greckie małżeńską lub oddanej małżeńską parę, zajmującą się aktywnością seksualną z inną parą, kilkoma parami lub z jedną osobą. Zdarzenia te mogą występować w klubach swingers, prywatnych imprezach, domach prywatnych, hotelach, a nawet w niektórych ośrodkach.

Tradycyjnie średni wiek swingers wynosi połowę lat 40-tych, i wszystkie grupy wiekowe i typy budowy ciała są uważane za dopuszczalne.

“Styl życia”, lub styl życia swingers, powstała w końcu lat 1990-tych w Londynie dla zamożnych ludzi pod 40 lat. Zapomnieć jatz i suchary. Zostały wybrane modne, nowoczesne rynkowe zabaw, strój był elegancki wieczorne wyjście, a zdjęcia były potrzebne, aby udowodnić atrakcyjność fizyczną. Idea ta szybko wzrosła i teraz popularna we wszystkich częściach świata. Selektywne huśtawka należy do zwykle bezdzietny niezamężnych kobiet młodych absolwentów ze średnim wiekiem w latach 20-tych xx w. styl życia faluje i selektywne swing obejmuje wszystkie kołysanie rodzaje działalności. Terminy te weszły w użycie głównie dlatego, że młode pary nie dbali o terminie Swingers z jego tradycyjnymi konotacji.

Uważa się, że huśtawka rozpoczęły się w 1950 roku w amerykańskich bazach wojskowych w Kalifornii. Mężowie wszystkie rzucił kluczyki w misce, i kto należał do kluczy, które wyciągnęła żona, była ich partnera seksualnego na noc. Początkowo te małe spotkania wymieniano kluczowymi klubów. W końcu lat 1950-tych mediów переиздавали ich żony, wymieniając się partiami. Wymiana żony obecnie jest archaicznym określeniem i nie do końca dokładnie obejmuje wszystkie seksualne opcje качающихся par.

Dla tych z was, którzy trochę nieśmiały lub nowy w grze, istnieje wiele stron internetowych swingers, dostępnych dla ciebie, aby sprawdzić. Większość z nich obsługują tych, którzy chcą ogrzewać swoje relacje, a także tych osób, które chcą mieszają się z ludźmi o podobnych poglądach. Niektóre z tych witryn oferują prywatne ogłoszenia dla dorosłych, które mogą obejmować wideo, głosu i obrazu. Oferują one również wideo-czaty, szybkie randki, listy lokalizacji swinger club, wideo i gorące gry. Niektóre witryny oferują również offline swinger party, gdzie można go zabrać na swój własny poziom komfortu i szybkości.

Macha seksualne obejmują: ekshibicjonizm, seks z partnerem podczas przeglądania, podglądanie, i oglądać inne uprawiają seks. Łagodne kołysanie, lub miękki swap, to całowanie, głaskanie lub seks oralny z 3-m 4-m człowiekiem. Może to również obejmować trójkącik lub sex, ale zazwyczaj partnerzy nie zmieniają się miejscami. Pełna wymiana oznacza przenikliwy współżycie z kimś, z wyjątkiem swojego oddanego partnera. Oryginalna wymiana żony. Pełna wymiana może również oznaczać oddanej kilka, zajmującą się seks z бисексуальной kobietą dla odważnych trójki. Sex to all inclusive termin dla kilku partnerów, mających akt seksualny w jednym pomieszczeniu lub orgia. Podczas czynności seksualnych odbywają się w tym samym pomieszczeniu, to się nazywa tym samym wymianą pokoju. Gdy istnieje osobne pokoje, to się nazywa gra.

Planujesz obsceniczny wakacje z partnerem? Teraz jest online strony swingers, obsługujące kilka, które znajdują się w качающихся mlecznym lub nagich urlopie. Ośrodki swingers można znaleźć na Karaibach, Cancun, w Meksyku i w różnych częściach Europy. Ośrodki te są przeznaczone tylko dla par, które cieszą erotycznych spektakularny sposób życia, i wszystkie one, jak się wydaje, obejmują miejsca z pięknymi piaszczystymi plażami i dużymi egzotyczne baseny. Wiele z tych ośrodków swingers mają różne odważne wieczory tematyczne. Niektóre ośrodki obiecują “non-stop płaskie party”do bardziej aktywnego człowieka.

Pod warunkiem, że więzi emocjonalne między doskonałą parą są liczbami, wiele Swingers czują, że ich wybrany tryb życia zwiększa siłę ich partnerstwa. W jednym badaniu, podczas gdy tylko 6% przyznało, że mają problemy z zielonooka potworem, do 70% swingers stwierdził, że u nich w ogóle nie ma problemu z zazdrością.

Pragnąc urozmaicić swoje życie seksualne ze swoją drugą połówką? To może być to! Kluby, strony, seks, styl życia i ośrodek swingers. Zapakuj swoje prezerwatywy i dołóżcie swoje relacje już teraz!