Jak osiągnąć orgazm? Nasze porady

Edukacja seksualna musi być w stanie wyjaśnić i uzasadnić, jak ktoś osiąga orgazm bez względu na płeć i orientację. Równie dobrze trzeba pogodzić sposób, w jaki sposób orgazm osiąga się sam i z kochankiem. Czyli jak to jest? Jak osiągnąć orgazm?

Orgazm kobiety, a orgazm mężczyzny – różnice

Kobieca masturbacja jest związana z lesbijkami z powodu męskich konotacji łechtaczki. Reaktywność jest jednak różna u kobiet, homoseksualnych i prostych, tak jak u mężczyzn. Gay kobiety nie masturbują się częściej lub częściej niż proste kobiety. Anatomia zaangażowana w orgazm musi być spójna dla kobiet, niezależnie od ich orientacji, niezależnie od tego, czy są same, czy z kochankiem (niezależnie od płci kochanka). Orgazm to coś oczywistego dla każdego człowieka.

Istnieją różnice w technikach orgazmu używanych przez mężczyzn i kobiety. Nie jest jednak logiczne sugerowanie, że osoba jednej płci osiąga orgazm w inny sposób niż inna osoba tej samej płci. Na przykład lesbijki muszą stosować te same techniki orgazmu, co kobiety heteroseksualne. To dlatego, że nasze umysły i ciała reagują w podobny sposób w zależności od płci. Orientacja nie wpływa na szybkość reakcji i sposób osiągania orgazmu.

Orgazm jest instynktowną reakcją, która obejmuje fizyczną stymulację i pobudzenie umysłowe. Podobnie jak mężczyźni i kobiety (lub gejowie i heteroseksualiści) doświadczają takich reakcji jak głód lub gniew w podobny sposób, muszą również doświadczyć orgazmu w podobny sposób. W latach 50. XX wieku, kiedy społeczeństwo po raz pierwszy dowiedziało się o kobiecym orgazmie, ekscytacją było to, że kobiety mogą być zdolne do odpowiedzi podobnej do tej, której doświadczają mężczyźni. Męski orgazm polega na skupieniu się na erotyzmie i rytmicznym masowaniu fallusa od początku do końca aktywności seksualnej. Jednak kobiecy orgazm wiąże się z czynnikami emocjonalnymi i niesamowitą gamą różnych anatomii.

Musimy rozumieć wrażliwość w kategoriach jednoznacznych. Często sugeruje się, że orgazm jest tak oczywisty, że nikt nie musi mówić o wyraźnych bodźcach psychologicznych i fizycznych. Często pojawia się w ten sposób dla mężczyzn. Ale to dlatego, że nikt nie uznaje psychologicznych aspektów pobudzenia.

Mężczyźni muszą mieć jakąś mentalną stymulację – fantazja lub podniecenie, które powoduje ich pobudzenie w pierwszej kolejności. Kobiety rzadko wykazują jakiekolwiek zrozumienie potrzeby pobudzenia umysłowego. Prawie zawsze brakuje tego w kobiecych relacjach z orgazmu. Wszyscy zakładają, że kobiety są pobudzane jak mężczyźni, ale nie ma logicznych wyjaśnień, jak do tego dojdzie. Kobiety nie są pobudzane przez części ciała ani seks, tak jak mężczyźni.

Szybszy sposób

Często błędnie zakłada się, że podniecenie seksualne kobiet zależy od kryteriów emocjonalnych. To nieporozumienie powstaje z różnych powodów. Po pierwsze, kobiety kojarzą aktywność seksualną z miłosnym związkiem. Po następne, wiele kobiet czuje się niekomfortowo z powodu wyraźnego erotyzmu, który powoduje podniecenie. Ostatecznie, kobiety nie potrafią wyjaśnić erotycznych efektów.

Musimy skontrastować różne stymulacje, które mężczyźni i kobiety uzyskują z różnych aktywności seksualnych: sama masturbacja, seks oralny i stosunek płciowy. Każda z tych czynności obejmuje stymulację prącia u mężczyzny. Ale zarówno anatomia, jak i technika stymulacji są bardzo różne dla kobiet.

Kluczową kwestią związaną ze stymulacją jest to, że zawsze pobudzamy nasz narząd płciowy, jeśli dążymy do orgazmu. Jest to bardzo oczywiste dla mężczyzn, którzy nigdy nie rozważają stymulowania jakiejkolwiek anatomii innej niż ich penis, gdy zmierzają do orgazmu. Zamieszanie powstaje, ponieważ pochwa stanowi uzupełnienie penisa w warunkach reprodukcyjnych (stosunek płciowy). Ale zakłada się również, że kunnilingus wywołuje kobiecy orgazm, ponieważ łechtaczka jest równoległa do penisa. Penis i łechtaczka rozwijają się z tego samego guzka narządów płciowych. Czyli jak osiągnąć orgazm? Jeśli masz z tym problem, odsyłamy na stronę główną, gdzie znajdziesz tani sex telefon.

Podsumowanie tematu: jak osiągnąć orgazm szybko

Fallus (penis lub łechtaczka) jest jedynym narządem erekcji ciała. Wewnątrz fallusa znajdują się ciałka jamiste, które wypełniają się krwią, gdy człowiek jest pobudzony umysłowo przez bodźce o charakterze erotycznym. Ten proces jest prawie automatyczny u młodych mężczyzn, ale wymaga szczególnej świadomości kobiet.

Po poznaniu łechtaczki zasugerowano, że para powinna włączyć stymulację łechtaczki do swojego kochania. Męski popęd płciowy nigdy nie pozwoliłby łechtaczce zastąpić pochwę jako źródło kobiecej przyjemności. Łechtaczka została po prostu dodana jako dodatkowe wyposażenie. Gdyby stymulacja łechtaczki powodowała orgazm u kochanka, pary same by to odkryły. Nie potrzebowaliby naukowców, aby im o tym powiedzieć.